Filtrera  
Säsong Division Typ
 
Sök bland spelare, dubbelpar och lag som är representerade bland "Övriga serier"
  Sök  
Spelare/Lag  
Kvoterna är rankade efter matchkvot, vunna matcher, setkvot, vunna set, bollkvot och sedan vunna bollar. Inga w.o matcher har tagits med i beräkningarna.
  Kvoter  
Pl. Namn Lag Kvot Diff Setkvot Bollkvot
12. Shamil Khairullin Ängby SK B2 5-1 +4 16-8 250-194
44. Jens Holmqvist Ängby SK B2 8-14 -6 37-52 780-854
45. Simon Linderoth Ängby SK B2 6-13 -7 29-45 669-757
46. Viktor Kjellander Ängby SK B2 5-12 -7 25-43 617-686
47. Linus Keränen Ängby SK B2 4-12 -8 24-40 568-640
49. Jesper Berglund Ängby SK B2 4-13 -9 22-44 596-668
6. Jens Holmqvist/Shamil Khairullin Ängby SK B2 2-0 +2 6-2 87-77
25. Jesper Berglund/Viktor Kjellander Ängby SK B2 0-1 -1 0-3 17-33
28. Jens Holmqvist/Viktor Kjellander Ängby SK B2 2-4 -2 10-16 228-267
32. Jesper Berglund/Simon Linderoth Ängby SK B2 3-6 -3 14-23 336-377
Pl. Namn Lag Kvot Diff Setkvot Bollkvot
2. Peiman Moradabbasi Fouladi Haparanda SKT 21-6 +15 72-29 1035-829
6. Pedram Moradabbasi Fouladi Haparanda SKT 18-9 +9 65-47 1080-1013
26. Mika Sorvisto Haparanda SKT 8-9 -1 36-34 665-650
28. Patrik Rissanen Haparanda SKT 11-13 -2 43-48 840-837
29. Daniel Söderlund Haparanda SKT 2-4 -2 10-14 217-239
13. Pedram Moradabbasi Fouladi/Peiman Moradabbasi Fouladi Haparanda SKT 1-0 +1 3-1 40-32
16. Pedram Moradabbasi Fouladi/Patrik Rissanen Haparanda SKT 4-4 0 14-14 261-256
24. Patrik Rissanen/Daniel Söderlund Haparanda SKT 0-1 -1 0-3 23-37
26. Peiman Moradabbasi Fouladi/Mika Sorvisto Haparanda SKT 3-5 -2 15-18 307-309
Pl. Namn Lag Kvot Diff Setkvot Bollkvot
1. Fredrik Åborg IFK Österåkers BTK 21-4 +17 68-29 1002-828
7. Tomas Bennborn IFK Österåkers BTK 14-6 +8 47-28 737-637
11. Johan Pettersson IFK Österåkers BTK 12-8 +4 45-38 808-773
17. Peter Svenningsen IFK Österåkers BTK 4-2 +2 16-9 248-205
32. Jan Ahlquist IFK Österåkers BTK 0-2 -2 1-6 51-75
35. Johan Mellnäs IFK Österåkers BTK 0-3 -3 2-9 87-121
38. Tobias Johannesson IFK Österåkers BTK 10-14 -4 38-56 829-936
1. Fredrik Åborg/Tomas Bennborn IFK Österåkers BTK 8-1 +7 26-8 351-261
2. Tobias Johannesson/Johan Pettersson IFK Österåkers BTK 6-2 +4 22-12 348-292
Pl. Namn Lag Kvot Diff Setkvot Bollkvot
16. Albin Karlsson KFUM Stocksund IA 9-7 +2 33-27 566-543
18. Marcus Andersson KFUM Stocksund IA 3-1 +2 9-8 170-151
19. Lars Rönneberg KFUM Stocksund IA 2-0 +2 6-0 67-42
20. Jesper Solvin KFUM Stocksund IA 11-11 0 47-47 898-896
24. Thomas Beckman KFUM Stocksund IA 2-2 0 9-9 181-166
25. Dennis Larsson KFUM Stocksund IA 11-12 -1 47-50 914-906
31. Martin Andreasson KFUM Stocksund IA 0-2 -2 1-6 61-80
41. Patric Jönsson KFUM Stocksund IA 3-8 -5 17-29 357-468
4. Albin Karlsson/Jesper Solvin KFUM Stocksund IA 3-1 +2 10-7 177-175
7. Dennis Larsson/Lars Rönneberg KFUM Stocksund IA 2-0 +2 6-3 92-66
10. Patric Jönsson/Dennis Larsson KFUM Stocksund IA 2-1 +1 7-7 125-133
Pl. Namn Lag Kvot Diff Setkvot Bollkvot
9. John Wall Norrtulls SK 6-0 +6 18-1 207-125
34. Ture Rosén Norrtulls SK 2-5 -3 11-19 251-280
42. Robert Linderfalk Norrtulls SK 10-16 -6 44-58 911-964
43. David Törner Norrtulls SK 8-14 -6 37-50 769-852
48. Malte Rosén Norrtulls SK 8-17 -9 40-64 918-1044
52. Carl Granath Norrtulls SK 2-12 -10 13-39 414-521
5. Robert Linderfalk/John Wall Norrtulls SK 2-0 +2 6-1 77-47
20. Robert Linderfalk/Ture Rosén Norrtulls SK 0-1 -1 2-3 48-44
22. Malte Rosén/Ture Rosén Norrtulls SK 0-1 -1 0-3 27-34
34. Carl Granath/Robert Linderfalk Norrtulls SK 1-4 -3 5-13 150-176
35. Malte Rosén/David Törner Norrtulls SK 1-5 -4 9-15 218-242
Pl. Namn Lag Kvot Diff Setkvot Bollkvot
10. Martin Friis Spårvägens BTK B 5-0 +5 15-1 178-104
13. Sebastian Loso Spårvägens BTK B 4-0 +4 12-0 132-59
14. Alper Beyhan Sali Spårvägens BTK B 12-9 +3 49-37 805-764
15. Olle Inde Spårvägens BTK B 9-6 +3 35-22 558-488
21. Felipe Riffo Spårvägens BTK B 11-11 0 46-49 871-896
22. Joseph Hee Yong En Spårvägens BTK B 5-5 0 23-19 414-381
23. Mattias Sahlstrand Spårvägens BTK B 3-3 0 13-13 243-238
27. Robert Svanberg Spårvägens BTK B 1-2 -1 5-6 98-103
36. Henry Majdalani Spårvägens BTK B 0-3 -3 2-9 88-124
40. Stefan Komlusan Spårvägens BTK B 4-8 -4 20-26 398-434
9. Stefan Komlusan/Felipe Riffo Spårvägens BTK B 3-2 +1 11-8 178-179
12. Sebastian Loso/Alper Beyhan Sali Spårvägens BTK B 1-0 +1 3-1 44-32
14. Mattias Sahlstrand/Robert Svanberg Spårvägens BTK B 1-0 +1 3-2 56-49
15. Henry Majdalani/Mattias Sahlstrand Spårvägens BTK B 1-0 +1 3-2 45-48
17. Martin Friis/Alper Beyhan Sali Spårvägens BTK B 1-1 0 4-3 71-68
18. Olle Inde/Felipe Riffo Spårvägens BTK B 1-1 0 4-3 61-64
19. Joseph Hee Yong En/Alper Beyhan Sali Spårvägens BTK B 1-1 0 4-5 75-85
23. Joseph Hee Yong En/Stefan Komlusan Spårvägens BTK B 0-1 -1 0-3 24-35
31. Olle Inde/Alper Beyhan Sali Spårvägens BTK B 0-2 -2 2-6 61-86
Pl. Namn Lag Kvot Diff Setkvot Bollkvot
4. Tomas Nordström Umeå BTK 20-6 +14 68-36 1032-927
33. Fredrik Jonsson Umeå BTK 9-12 -3 41-45 815-831
37. Mikael Berglund Umeå BTK 10-14 -4 42-55 849-926
39. Anders Nygren Umeå BTK 6-10 -4 28-37 561-611
50. Oskar Andersson Umeå BTK 0-9 -9 1-27 158-304
3. Mikael Berglund/Fredrik Jonsson Umeå BTK 6-2 +4 22-12 352-307
30. Oskar Andersson/Tomas Nordström Umeå BTK 0-2 -2 2-6 63-86
33. Tomas Nordström/Anders Nygren Umeå BTK 2-5 -3 12-19 276-301
Pl. Namn Lag Kvot Diff Setkvot Bollkvot
3. Daniel Nilsson Vassunda IF 20-5 +15 65-35 1011-852
5. Johan Eriksson Vassunda IF 18-8 +10 62-40 984-914
8. David Thorstensson Vassunda IF 15-9 +6 55-43 946-889
30. Joseph Goss Vassunda IF 0-2 -2 1-6 62-78
51. Mikael Wikström Vassunda IF 7-17 -10 37-60 869-942
8. Johan Eriksson/David Thorstensson Vassunda IF 4-3 +1 16-12 272-265
11. Daniel Nilsson/David Thorstensson Vassunda IF 1-0 +1 3-0 33-17
21. Johan Eriksson/Mikael Wikström Vassunda IF 0-1 -1 1-3 25-38
27. Daniel Nilsson/Mikael Wikström Vassunda IF 2-4 -2 10-16 241-262
29. Joseph Goss/Daniel Nilsson Vassunda IF 0-2 -2 4-6 85-94

Dela
TTStat.se version 2.0
Kontakta TTStat.se